Unıque art ın your body

GÖZ BEBEĞİ

Dünya üzerinde yaşayan ve bugüne kadar yaşamış bütün insanların gözbebeği aynı parmak izi gibi eşsiz ve kişiye özeldir. Risis olarak kendimize özel ekipman ve yöntemlerle gözbebeğinizi fotoğraflıyor ve sanat eseri olarak sizlere teslim ediyoruz.

Göz Bebeği Çekimi Nedir?

Göz bebeğini, kendi geliştirdiğimiz ekipmanlar ve özel ışık sistemimiz ile fotoğraflıyoruz. Çekilen ham görüntü ışık ve renk düzenlemesi yapılarak en sonunda sizin kullanıp, sergileyebileceğiniz şekilde size teslim ediliyor.

Kimler Çektirebilir?

Komutları anlayabilecek, gözünü en az 3-7 saniye açık tutabilecek yaşta herkes çektirebilir.

Gözüme Zarar Verir mi?

Çekim sırasında kullandığımız ışık şiddeti, vesikalık çektirirken veya telefonunuzda bulunan flashlardan daha zayıftır. Işığa aşırı hassasiyetiniz yoksa, ışık tarafından tetiklenen rahatsızlığınız yoksa gözünüze herhangi bir zarar vermez.

İrisimin Fotoğrafı Güvenlik Sistemleri İçin Kullanılabilir mi?

İris güvenlik sistemleri için kullanılan fotoğraflar güvenlik programı algoritmalarına(açı, renk, derinlik v.b.) göre çekilmektedir. Bizim çekimlerimiz ise sanatsal amaçlı olmakla beraber programların kullanabileceği şartları karşılamamaktadır.

Gözümün Orjinal Hali Korunuyor mu?

Yapılan çekimden sonra alınan ham görüntü ışık, renk, kontrast düzenleme gibi işlemlerden geçmektedir. Yapılan işlemlerin amacı elde edilen görüntünün baskı ve görsel kalitesini arttırma amaçlıdır ve orjinal yapı renk bozulmadan gerçekleştirilir. .

CAM TABLO

Gözünüzü seçeceğiniz ölçülerde, güzelliğini  ön plana çıkaracak canlılıkta, kırılmaz cam ve solmayan baskı teknolojisi ile basıp teslim ediyoruz.

KOLYE

Gözünüzü siz veya sevdikleriniz için, gümüş kolye halinde teslim ediyoruz.

BİLEKLİK

Gözünüzü siz veya sevdikleriniz için, gümüş bileklik halinde teslim ediyoruz.

Çekim Noktalarımız

Ürünlerimizi görebileceğiniz, çekim yaptırabileceğiniz yerlerimiz; 

Tünektepe Teleferik&Sosyal Tesisleri

Ali Oğuz Konuk İşhanı - Hadrian Kapısı

bize ulaşın

error: Content is protected !!